חדשות ועידכונים

יוגה לנשים בהריון
חדש!!! יוגה לנשים בהריון וסדנאות לליווי התפתחותי לתינוקות
שיעורי יוגה לנשים בהריון, מאפשרים הזדמנות להתבונן בשינויים העוברים על הגוף גם מבפנים, לחבר אותנו אל הגוף והעובר, לתמוך ולחזק אותנו מבחינה גופנית ורגשית.
קבוצת ריצה
קב' הריצה של פיור בן יהודה חוזרת עם בני שוורץ
הקבוצה מיועדת לרצים מתחילים עד בינוניים והמתקדמים יותר
שינוי שעת ההרשמה לפילאטיס מכשירים
עקב בקשת הקהל, ההרשמה לפילאטיס מכשירים
עוברת לשעה 16:45 עבור היום שאחרי.
קוויקי פונקציונלי
חדש מחודש נובמבר!!!
אימון קוויקי פונקציונלי עם דין ירושלמי אימון של חצי שעה בחד"כ ימי חמישי 19:00 ו19:30 הרשמה מראש!!
ריקודי בטן
חדש מחודש נובמבר!!!!
ריקודי בטן עם יעל לילה ימי רביעי ב20:00 מוזמנות לנענע :)))
ספינבוקר
חדש!!!! שיעורי ספינבוקר עם הכוכבים שלנו!!!
יום שני 9:00 עם קרן אן גיימן
יום שלישי 8:00 עם קרן אן גיימן
יום רביעי 9:00 עם שי עובדיה

פעילויות לחברות ואירגונים

כדי להיות ארגון מוביל ולהגדיל את הרווחיות בעולם תחרותי כל-כך, יש לדאוג להון האנושי ולטפח אותו. כיום יותר ארגונים מבינים שהמשאב האנושי הוא שמכתיב את הצלחת הארגון ולכן רצוי שהוא יתפקד במקסימום היכולת. היכולת של העובדים נגזרת באופן ישיר מאורח החיים שלהם. עובדים החיים אורח חיים בריא, מהווים יתרון משמעותי לארגון מאחר והם חיוביים יותר, רגועים יותר, עמידים יותר ללחצים, חולים פחות ומפיקים מעצמם יותר.

תחום קידום אורח החיים הבריא בארגונים, התפתח מאוד בשנים האחרונות, במיוחד לאחר שהתפרסמו מחקרים שקבעו מעבר לכל ספק שתוכנית לקידום אורח חיים בריא חוסכת כסף לארגון, מגבירות את התפוקה ומייצרות החזר השקעה חיובי. (Motorola 2002, Johnson & Johnson 2002, Citibank 1999-2000, Proctor and Gamble 1998, Chevron 1998, Bank of America 1993). רשת מועדוני הכושר PURE, בשיתוף עם חברת B-Well מציעות מגוון של פעילויות המתבצעות באמצעות שיטת עבודה ומודל ייחודיים.

הפעילות שלנו מבוססת על מגוון הרצאות, כלים, מידע ושירותים אינטרנטיים המותאמים אישית לכל ארגון, אשר פותחו במיוחד ע"י צוות המומחים של B-Well ואשר מיושמים בשיתוף עם צוות המדריכים של רשת ה PURE. בין הפעילויות שלנו ניתן למצוא יום בריאות, הדרכת ארגונומיה, פעילות ספורטיבית לעובדים, תוכנית הרזיה לעובדי הארגון בשיטה ייחודית ועוד.

התוכניות של רשת ה PURE בשיתוף עם חברת B-Well נותנות מענה הולם לארגונים, המעוניינים לשלב פעילות רווחה וגיבוש שתפיק תועלת לעובד ולארגון כאחד.

פעילות קידום הבריאות בארגון, כוללת שילוב של אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:
הכרת הארגון – לימוד הארגון, המשתתפים והצרכים.
שיווק הפעילות בקרב עובדי הארגון – יצירת מודעות, חומר שיווקי, מיילים והודעות sms.
הרחבת הידע – הרצאות, הדרכות ארגונומיה, חומר כתוב וחומר מקוון.
התנסות – כושר לעובדים, ומתן כלים להתנסות עצמית, אימון כושר בוידאו, ייעוץ ארגונומי בעמדות העבודה, קבוצות הרזיה בשיטה ייחודית (קבוצות הכנה לקיץ).
אחד על אחד – מפגש עם תזונאית ומאמן, לקיחת מדדים אישיים וקביעת יעדים.
כלי מעקב – הכנסת הנתונים לכלי ממוחשב וביצוע מעקב ודיווח לעובד/למעסיק.

אם אתם חושבים כמונו שאורח חיים בריא הוא בעל חשיבות, וברצונכם לעניק לעובדי החברה במסגרת ממוקדת כלים מעשיים שילוו אותם בחיים האישים
כמו גם במסגרת העבודה - צרו אתנו קשר. נשמח מאד להיפגש, לשמוע ולעניק לכם מהניסיון הרב שלנו.
בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות האישית והחברתית בתחומי הבריאות והספורט בכלל. ברחבי העולם כיום ישנם מיליוני אנשים המבצעים פעילות גופנית כלשהי במסגרת עבודתם. מלבד תרומתה הבלתי מוטלת בספק לבריאותו הגופנית והנפשית של העובד ידוע גם כי פעילות גופנית עם צוות העובדים עוזר בגיבוש לשיפור חברות הרמוניה והפחתת מאבקים פנימיים, שיפור תנאים, תחושת שייכות והתייחסות וע"י כך הגברת תפוקתו ותרומתו האישית למקום העבודה.
Back to TOP