בבית
דברו ביום ראשון על מה מתחשק לכם לאכול ביום שני, זה הזמן לחפש מתכונים מעניינים ובעוד עשרות בלוגים ואתרים המלאים במתכונים טבעוניים וצמחוניים. הפכו את יום שני ליום אותו אתם מקדישים לשינוי תזונתי בבית לא רק בלי בשר, אפשר גם לנסות אוכל פחות מעובד ותעשייתי.

בעבודה
אם אתם מאלה שיוצאים לאכול בחוץ בצהריים , בחרו במקום שאימץ את Meatless Monday או פשוט בחרו באופציה הצמחונית הקיימת ( ותמיד יש). אם יש לכם חדר אוכל במקום העבודה זה הזמן להציע לאמץ בו את Meatless Monday אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ביעוץ בהטמעת היוזמה במקום העבודה שלכם.

בבית הספר
זה היום לוותר על הכריך עם הפסטרמה. אם יש קפטריה או מזנון אפשר לבקש מהנהלת בית הספר להנהיג יום שני ללא בשר בבית הספר. בתי ספר רבים, במדינות רבות, אימצו את היוזמה ולאחר הסברה בקרב התלמידים אחוז הבוחרים בתזונה הצמחונית ביום הזה גבוה מאוד.

באוניברסיטה
הקפיטריות הן מקום גם שאפשר להנהיג בו את יום שני ללא בשר, מועצות סטודנטים צריכות לפעול כדי להביא לשינוי . גם במקרה זה נשמח לבוא לעזרתכם, לספק חומר ומידע.

במסעדות
אם זו מסעדה שלוקחת חלק ב-Meatless Monday כל מה שאתם צריכים או צריכות זה פשוט להזמין את המנה הצמחונית \ טבעונית . אם המסעדה לא משתתפת , אתם יכולים לספר להם על היוזמה ולשאול אותם מדוע הם לא מצטרפים . תפנו אותם אלינו לכאן לאתר , אנחנו נעשה את היתר.

Meatless Monday בנוי עלינו – אנחנו ואתם.

אחרי שהתנענו את המהלך של "יום שני ללא בשר" אנחנו רוצים שתיצטרפו אלינו ויחד נפיץ את הרעיון הפשוט כל כך לישום ונגייס עוד אנשים טובים, ארגונים ומוסדות כדי שנהפוך לרשת גדולה שמיטיבה עם הסביבה.

אנחנו מבטיחים שיחד נתרום לסביבה אבל גם נהנה בדרך. רוצים להצטרף לאנשים טובים כמוכם?

למה יום שני ללא בשר יכול לעשות שינוי כל כך גדול? מיקי בהרצאה מרתקת ומעוררת מחשבה על המשמעות הסביבתית של הפחתת צריכת הבשר וההשפעה שלה עלינו ועל כדור הארץ.

לפרטים נוספים , התאמת הרצאה לארגונכם ובירור עלויות אנא מלאו הפרטים ונשוב אליכם בהקדם: